Halový Gigant Ostrava 2024 s medailovou nadílkou

25.02.2024 07:20

24-25.2.2024 proběhlo v Ostravě halové MČR dorostu a juniorů.

1. den nastoupili na 60m do rozběhů Josef Simmer a Matěj Nos. Pepa po nemoci zaběhl hezký čas 7.13, ale na finále to nestačilo a skončil 9., Matěj se probojoval do finále, kde časem 7.09 obsadil skvělé 6.místo.V dálce při svém 1.startu na MČR za dorostenky nastoupila Nela Hrdličková a po 2 přešlapech, skokem záchrany 513 obsadila 13. Večer  nastoupil na 3000m Lukaš Adam Bennour a v relativně svižném závodě prohrál souboj o stříbro s Lovosickým Danem Kačurem a obsadil skvělé 3.místo a získal pro Duchcov historicky 1.medaili z dorosteneckého šampionátu.

2.den začali kluci na 200m Matěj Nos 23.46 a Pepa Simmer 23.07. Na šampionátu byly k vidění skvělé výkony a NR, na závěr se představil Lukáš na 1500m, v taktickém závodě opět prohrál ve finiši souboj o 2. místo a doběhl 3. a získal 2.medaili pro Duchcov. Nakonec si kluci ve složení Nos,Head,Bennour a Simmer zopakovali loňskou štafetu a časem 1:35.76 o malinko vylepšili loňský výsledek.